صفحه اول | درباره ما | تماس با ما


  

 

 

بزرگ کردن سینه ها

این عمل معمولا برای سینه های کوچک و رشد نکرده یا غیر قرینه انجام می شود هر چند در خانم هایی که به دنبال زایمان سینه هایشان کوچک شده عمل مناسبی است. برای این عمل از پروتز استفاده می گردد ، جدار خارجی این پروتز ها همگی نوعی سیلیکون پزشکی است ولی محتوای آن ( محلول داخل) می تواند آب نمک یا سیلیکون مایع باشد. امروزه پروتز های با طول عمر طولانی تر و فرم پذیر تر با تنوع بیشتر به بازار عرضه شده است که به نسل پنجم معروف می باشد.

پروتز های پستان را می توان از سه راه در پستان قرار داد

 از چین زیر سینه، از دور هاله قهوهای رنگ دور سینه  یا چین زیر بغل که با توجه به حجم سینه و میزان افتادگی آن پروتز در پشت خود پستان یا درپشت عضله پستان قرار می گیرد. این عمل احتیاجی به بستری شدن ندارد، چند روزی فعالیت شما محدود خواهد بود که معمولا بعد از یک هفته به کار و زندگی عادی می توانید بر گردید. دو روز بعد از عمل می توانید دوش بگیرید بخیه ها احتیاج به کشیدن ندارد.

مهم ترین مساله همراه پروتز های پستان ایجاد پرده ای به دور آن به نام کپسول است که تا وقتی نرم و طبیعی است احتیاج به کار خاصی ندارد ولی در پاره ای از موارد سفت شده که موجب تغییر فرم سینه می شود که باید ترمیم انجام شود.

 
  ورود اعضاء